KKK

Kas minu auto sobib FERATI-le?


Võtame auto müüki, kui sõiduk on heas tehnilises korras, regulaarselt hooldatud ja õige läbisõiduga. Autol peab olema kaks võtit, kehtiv ülevaatus ja liikluskindlustus. Vajadusel teeme auto müügiks kõlblikuks hooldus- ja / või remonditöid. Kui te pole kindel, kas auto sobib, võtke meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse.
Miks peaksin auto FERATI-le müüki andma?


FERATI vahendab igapäevaselt autode müüki. Me tegeleme kogu müügiprotsessiga, nii et te ei peaks millegi pärast muretsema.
Mis on FERATI maakleriteenuste hind?


Teenuse hind varieerub sõltuvalt auto seisukorrast, turuhinnast jne. Küsi pakkumist aadressilt info@ferati.ee
Kui kaua võtab aega auto müümine?


Autode müük sõltub tugevalt turuolukorrast ja auto hinnast. Kui hind on turuga kooskõlas, siis müüakse auto üldjuhul 1-2 kuu jooksul.
Kuidas ma saan auto müügist raha?


Auto müügitehingu sõlmimisel kannab ostja raha otse teie (müüja) pangakontole. Kui raha on üle kantud, muudame oma (maakleri) auto uuele omanikule.
Mida peaksin tegema, kui mu auto on liisingus?


Liisingu ajal on võimalik autot ka müüa. FERATI hoolitseb selle eest ise ja suhtleb otse liisingufirmaga ning selgitab välja tingimused.
Mida tähendab "juriidiline korrektsus"?


See tähendab, et kõik liisingu- ja müügidokumendid on seadusega kooskõlas ning automüügitehing on mõlemale poolele turvaline.
Miks ma ei võiks ise autot müüa?


Igal autoomanikul on õigus oma auto ise müüa, kuid see muutub sageli pikaks ja tülikaks protsessiks. Võib tekkida küsimusi, millise hinnaga auto müüa, kuidas auto välja osta, kuidas omanikuvahetus vormistada jne. FERATI hoolitseb kõige eest ise.

 FERATI OÜ

Reg. nr 14950099

 

Tel: +372 53 456 268

info@ferati.ee

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
Numbrisilt.png